Черкаські ветерани звернулися до нового Президента (відео)

22 травня 2019, 11:36

Черкаські ветерани звернулися до нового Президента (відео)

Рух Ветеранів України звернувся до новообраного Президента Володимира Зеленського. 

- А зараз ми хочемо, аби ви почули основні вимоги, виконання яких ми очікуємо найближчим часом, - зазначають черкаські ветерани у відеозверненні.

Окрім цього, українські ветерани зазначили, що поважають волевиявлення народу та приймають результати вибору більшості громадян.

- Але як люди, котрі воювали за нашу державу, ми завжди будемо відчувати відповідальність за подальший вектор розвитку України. Впливати на нього будь-якими методами задля зміцнення обороноздатності та боротьби із зовнішніми та внутрішніми ворогами, - зазначили ветерани.

Детальніше - у відео.

Читайте також9 травня у Черкасах помер ветеран Другої світової війни.

Коментарі

Читатель сказав:

А почему тех кто защищал страну в 1941 никто не спрашивает какой вектор они хотят ?

пистолеро сказав:

вымоги ска никогда не заканчивать войну

Сергей Горлов сказав:

А де ультиматуми владі Порошенко за ціни на газ, за космічні комунальні послуги, за дебільну медицинську реформу, за низькі пенсії пенсіонерам зі стажем 35-45 років, за вигнання українців за кордон? Сьогоднішні всі ультиматуми новій владі – це проплачені акції Порошенко та його любих друзів. Якщо любите Україну і її Народ не продавайтеся покупцям совісті.

DniproMan сказав:

А я 20 лет в шахте отпахал и что???Надоели уже за весь народ решать,вас 20% которые проиграли,вот и молчите,ответственные вы наши…!!!

kokos сказав:

“помочь собрать вализы” … только вализы собрали не те, кто вы думали, а ваши же друзья и родные и вы сами, дабы впрячься в ярмо и уехать батрачить. Пока все не расчехляться, кто воду мутит – так и будем дохнуть. Читайте письмо Алексея Мозгового. Думайте и любите.

Вгору