Черкаські учні вчитимуться по-новому. Загальну середню освіту знову реформують

16 січня 2020, 22:33

Сьогодні, 16 січня 2019 року, Верховна Рада прийняла новий Закон «Про повну загальну середню освіту». Він передбачає значну кількість різноманітних інновацій для учнів, вчителів і батьків. Документ підтримали 327 народних депутатів, – повідомляють на сайті Міносвіти і науки України.

Педагогічна інтернатура, контракти для директорів та вчителів на пенсії, учнівське самоврядування, можливості для створення справжньої старшої профільної школи, можливість для учнів обирати свою освітню траєкторію, фінансова автономія шкіл, більше можливостей для професійного зростання та збільшення зарплат вчителів.

– Цей Закон – це нові можливості для наших учнів, вчителів та освітніх управлінців, а також гарантії для батьків, – відзначила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад. – У 2017 році був прийнятий Закон «Про освіту», який передбачив багато потрібних нашій системі новацій, але знарядь для його втілення критично не вистачало. Закон «Про повну загальну середню освіту» – це реальні інструменти, які допоможуть втілити реформу. Попереду багато кропіткої роботи, ми до неї готові.

Детальніше з основними новаціями Закону можна ознайомитись за покликанням

За інформацією МОН України

Коментарі

Вгору