Черкаські студентки долучилися до журналістського розслідування в онлайн-шоу “Таємний агент”

30 червня 2020, 14:02

Студентки-видавці Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького Катерина Бондар і Наталія Напорко результативно попрацювали на торішній навчальній журналістській практиці, базою якої був телеканал "Новий".

Це засвідчує випуск програми "Таємний агент" про медичну реформу, який нещодавно опублікували. Майбутні медійниці брали участь у збиранні матеріалу і відповідно, як повноцінна частина команди знімальної групи, потрапили у кадри випуску.

За словами студенток, це була перша практика, але вже на ній дівчата були не пасивними глядачами, а повноцінними журналістками. На знімання 5-хвилинних кадрів із програми "Таємного агента" студентки насправді витратили весь день. Але варто наголосити, що практика тривала два тижні, тому видавчині виконували різноманітні завдання: шукали героїв для інших програм, відвідали "Improve шоу" тощо.

— Ми знову переконалися, що журналіст — це "універсальний солдат". Знімання в "Таємному агенті" — найважливіший досвід. Найважче — сконцентруватися, коли ти весь обмотаний диктофонами й камерами, зуміти розговорити героїв, — зазначила студентка 3-Р курсу Катерина Бондар.

Також, окрім практичного досвіду, студентки встигли познайомитися з членами знімальної групи та послухати від них цікаві історії щодо різних ситуацій під час знімання.

У програмі журналістських розслідувань "Таємний агент"допитливі журналісти проінспектували медичну сферу. Агенти під прикриттям з’ясували, чому приймання лікаря можна чекати кілька тижнів і чи можна розраховувати на якісне медичне обслуговування поза межами великих міст. Агенти показали, як працюють заклади за новою медичною реформою, розказали, чим відрізняються схеми підписання декларації з сімейним лікарем у місті та селі.

Запрошуємо переглянути онлайн-шоу "Таємний агент", до створення якого долучилися студентки Черкаського національного:

За інформацією із преслужби ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Поділитись

Коментарі

Вгору