Черкаські школярі зможуть взяти участь у пробному ЗНО: стартувала реєстрація

06 січня 2020, 15:34

В Україні розпочалася реєстрація на пробне ЗНО. Зареєструватися для участі в ньому можна з 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного Регіонального центру оцінювання якості освіти, – повідомили в департаменті освіти і науки Черкаської ОДА.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Під час пробного ЗНО учні матимуть можливість

  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання, навчитися ефективно розподіляти час, оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Варто звернути увагу на те, що пробне оцінювання – платне. Вартість тестування та подробиці з проведення можна дізнатися на сайті Регіонального центру оцінювання якості освіти.

Коментарі

Вгору