Черкаські ОСББ не отримають дофінансування

02 жовтня 2019, 10:17

Черкаські ОСББ не отримають дофінансування

Представники ОСББ міста Черкаси звернулися сьогодні до членів виконкому з проханням довиділити на підтримку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків ще 12 млн грн. Наразі з обіцяних 30 млн грн, їм виділили лише 10 млн грн, інформує "Вичерпно".

- Я звертаюся від імені майже стоп’ятдесяти тисяч жителів цього міста. Ми не почули при розгляді питання про внесення змін до бюджету міста Черкаси на цей рік про довиділення для ОСББ ще дванадцять мільйонів гривень. Люди розпочали роботи. У програмі було закладено тридцять мільйонів гривень для підтримки ОСББ, на сьогоднішній день нам виділили лише десять мільйонів гривень. Нам на минулій сесії обіцяли депутати і міський голова, що на наступній сесії будуть розглядатися земельні питання і питання ОСББ. Тому ми хочемо почути конкретну відповідь, — звернулася представниця ОСББ міста Черкаси Олена Міняйло.

За словами секретаря міськради Ярослава Нищика, наразі в бюджеті немає таких коштів.

- Дефіцит бюджету розвитку становить триста мільйонів гривень. Для того, щоб кудись додати гроші, потрібно звідкись їх зняти, — сказав Ярослав Нищик.

Олена Міняйло додала:

«Коли ви формуєте бюджет, ви маєте передбачити кошти на житловий фонд, на енергозберігаючі технології».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору