“Черкаські Мавпи” вийшли у фінал чотирьох Кубку України

07 січня 2019, 08:00

"Черкаські Мавпи" вийшли у фінал чотирьох Кубку України

Команда Максима Міхельсона поступилась у Києві, проте завдяки перевазі здобутій у домашній грі, все ж пробилась до наступної стадії змагань, повідомляє "ВІККА".

У другій десятихвилинці господарі паркету продовжили домінувати на щитах, проте кращий відсоток влучань демонстрували саме баскетболісти з Черкас, які за рахунок влучних дальніх від Ткаченка, Бояркіна та новачка Нікса зуміли дещо скоротити різницю в рахунку перед великою перервою – 46:38.

Третя чверть розпочалася з перформансу від бігмена "Мавп" Коуклі, який спочатку вколотив данк, а в наступній атаці забив середній кидок. Проте, ривку для гостей не вийшло, адже кияни, зусиллями Латковича та Луценка, тримали все ту ж різницю в 10-12 очок на свою користь.

Остання десятихвилинка почалась з навмисного фолу для команди Євгенія Мурзіна – Янг влучив один штрафний кидок. За три хвилини до завершення гри Носков влучив дальній та скоротив загальну різницю за сумою двох матчів лише до шести балів та, здавалося, повернув інтригу на паркет в Меридіані, але Черкаси в обличчі невтомного Коуклі та Бояркіна швидко повернули все на свої місця. В підсумку Київ-Баскет переміг з різницею у 7 очок, що виявилося недостатньо задля виходу до фіналу чотирьох Кубку України.

Матч завершився із рахунком 76:69.

Однак після матчу БК "Київ-Баскет" подав протест на результат гри. Його найближчим часом розгляне директорат Чемпіонату України. Причиною протесту став епізод, коли в другому періоді на майданичку в команди Черкас з'явилася більша кількість легіонерів (гравців з ліцензією "Б") ніж передбачено регламентом змагань.