Черкаські майстри дають нове життя старій техніці

16 січня 2019, 08:24

Черкаські майстри дають нове життя старій техніці

Працівники Черкаського лісгоспу подарували друге життя старому трактору МТЗ 82.1 2002 року випуску. Шістнадцять років поспіль трактор був задіяний на лісогосподарських роботах – трелюванні, створенні мінералізованих смуг, підготовці ґрунту для лісових культур. 

- Це вже не перший наш досвід у відновленні старої техніки. Минулого року наші майстри відремонтували 35-річний УРАЛ, тепер він працює як новенький. Нещодавно закінчили ремонт трактора. Це значно дешевше, ніж купувати нову техніку. Приміром, на ремонт цього трактору ми витратили 138 тисяч гривень. Новий – коштує майже півмільйона гривень. Для нашого підприємства – це значна економія коштів, – зазначає директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт.

Черкаські майстри дають нове життя старій техніці

Ремонтні роботи здійснювали працівники ремонтно-транспортного цеху, що входить до складу Дубіївського лісокомплексу Черкаського лісгоспу. Тут є все необхідне – інструменти та засоби, а головне, знання й досвід майстрів. За кілька місяців клопіткої роботи досвідчені майстри зробили капітальний ремонт двигуна, перебрали коробку передач, здійснили капітальний ремонт мостів, загалом повністю оновили практично кожну деталь, а також для комфортної роботи тракториста встановили нове сучасне сидіння.

Керував процесом начальник ремонтно-транспортного цеху Ігор Тертичний, роботу здійснювали слюсарі з ремонту автомобілів Олександр Дзюбан та Анатолій Гуліоненко, електрогазозварювальник Микола Калініченко та тракторист Едуард Ісмагілов.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного Управління лісового та мисливського господарства

Вгору