Черкаські енергетики відзначили професійне свято

20 грудня 2019, 19:01

Професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України відзначили днями працівники ПАТ «Черкасиобленерго. Привітання, вшанування та нагородження гідних працівників галузі відбулися в Черкаській обласній філармонії.

На День Святого Миколая в Черкаській обласній філармонії зібрався колектив ПАТ "Черкасиобленерго", представники профспілкових організацій, влади міста та області, громадськість. Енергетики області відзначали своє свято. Це відбулося вперше за останні три роки.

- Я пишаюся з того, що є частиною колективу і дуже вдячний кожному, хто пройшов зі мною цей шлях, - зазначив у своїй офіційній промові голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук. - Найбільша цінність нашого товариства - це його працівник. Загалом за два роки заробітна плата наших працівників зросла майже на 70% і ми не зупиняємося на досягнутому. Цьому передувала клопітка робота наших фахівців, спрямована на стабілізацію фінансово-економічного стану нашого підприємства і області.

Загалом, за словами пана Олега, цього року підприємство отримало більше 10 млн чистого прибутку і виконало інвестиційну програму на 60 %. ПАТ зменшило розмір кредиторської заборгованості перед ДП "Енергоринок" більше ніж на 350 млн грн. Більше 80 млн змогли повернути завдяки затвердженим господарським судом мировим угодам між ПАТ "Черкасиобленерго" і ПАТ "Азот".

Одним із важливих досягнень було підписання колективного договору підприємства терміном на 5 років. На цьому наголосив голова профспілкової організації ПАТ ''Черкасиобленерго'' Олександр Чорний.

В ході офіційної частини заходу колектив привітали голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Голова Наглядової ради ПАТ ''Черкасиобленерго'' Василь Богатир вручив Олегу Самчуку Подяку від голови Наглядової ради.

- ''Черкасиобленерго'' стало тією компанією, яка дійсно заслуговує на увагу. Ви змогли зберегти і примножити все те надбання підприємства', - наголосив Василь Богатир.

Керівництво ПАТ, представники обласної та міської влади нагородили працівників підприємства почесними грамотами та оголосили подяки.

Розважальну частину святкової програми представили Черкаський академічний заслужений народний хор, ансамбль народної музики "Росава" та багато інших відомих виконавців.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору