“Через зраду лідера” уманська районна організація партії “УДАР” самоліквідувалася

03 вересня 2015, 16:08

7208ec82938877a61627a46a1ee51272

2 вересня відбувся з’їзд Уманської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», де розглядалось одне-єдине питання подальшого існування районного осередку партії.

Про це інформує "Вечірня Умань".

За весь час існування основними принципами роботи партосередку були: порядність, чесність та справедливість, чим і заслужила довіру людей в районі, ставши найбільшою організацією в Черкаській області.

Тому рішення голови партії Віталія Кличка про вихід з партії УДАР і входження в іншу політ силу призвело до масових обговорень, що стало причиною організації позачергового з’їзду Уманської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Те одноосібне рішення, яке було прийняте лідером партії Віталієм Кличком, відбулося без урахування думки місцевих осередків, і є нічим іншим як зрадою членів партії та тих хто йому вірив. Колишній лідер партії не дотримався слова, яке дав партійцям в кінці 2014 року – йти на місцеві вибори самостійно. Тому делегати з’їзду одноголосно прийняли рішення про вихід з партії УДАР Віталія Кличка та самоліквідацію районного осередку.

«Проблема полягає в тому, що люди втомилися сліпо виконувати вказівки зверху, ми хочемо, щоб нас чули. Подібні рішення, які стосуються бути чи не бути партії повинні обговорюватися з найменшою первинною ланкою партії. Дане рішення районного з’їзду повністю всі підтримують» – голова Уманської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Петро Шаповал.

Поділитись

Коментарі

Вгору