Через жорстоке поводження матері, на Черкащині росте справжній садист (відео)

24 січня 2015, 14:27

34-річна Анжела з міста Чигирин виховує 9-річного сина Ісаака одна. Рідний батько хлопчика живе поруч, але посварившись з колишньою дружиною, він з сином бачиться рідко.

Анжела абсолютно не справляється з дитиною. Він відомий хуліган в окрузі.

У свої 9 років - він натуральний садист: він мучить тварин, без докорів сумління вбиває курей і кішок, в школі він знущається над однокласниками. Щоб інші діти змогли спокійно відвідувати школу, Ісаака перевели на домашнє навчання.

Сім'я з Черкащини взяла участь у проекті "Кохана, ми вбиваємо дітей" на телеканалі СТБ, щоб спеціалісти допомогли вирішити проблеми родини. Перша серія програми вийде вже у вівторок, 27 січня, о 22.30.

На проекті хлопчика протестував психіатр. Ісааку показували ролики з жорстокими кривавими сценами: леви розривають жирафа, удав душить і з'їдає кролика - хлопчика бавили ці сцени, і він хотів дивитися ще і ще.

Але виявилося, що все це відбувається з дитиною тому, що його мати Анжела жорстоко з ним звертається. А він, будучи не в змозі дати їй здачі, свій гнів зриває на тварин і однолітків.

Мати б'є сина ременем з важкою залізною пряжкою, дерев'яною палицею, ображає його, принижує, кричить.

На проекті хлопчик опиниться в середовищі, де у нього з'явиться шанс виправитися і стати добрим і співчуваючим.

При цьому Анжела опиниться в ситуаціях, коли на власному досвіді вона повинна буде випробувати те, що відчуває її син, перебуваючи поруч з нею. Але головне випробування, яке її чекає - це життя без сина.

 

Коментарі

Вгору