Через революцію платників податків пропонують не штрафувати

06 березня 2014, 13:11

Внести зміни до Податкового кодексу і ввести мораторій на штрафи пропонує нардеп О.Продан (Удар) своїм законопроектом № 4339. Пропонується скасувати юридичну відповідальність для платників податків та єдиного внеску, які в період з 1 грудня 2013 року по 28 лютого 2014 порушили терміни сплати податків та єдиного внеску, а також строки подання відповідної звітності, - повідомляє ЛІГА:ЗАКОН.

Таку пропозицію депутат пояснює тим, що підприємці брали участь в революції і не змогли вчасно виконати свої зобов'язання. Але, оскільки доводити участь у протестах не потрібно, то новими нормами зможуть скористатися і несумлінні платники.

Також проектом передбачається скасування юридичної відповідальності за порушення законодавства у сфері оподаткування, допущені платником податку протягом 3-х років з дня внесення до Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців (якщо ці порушення не призвели до втрат бюджету). Таким підприємцям будуть лише надавати рекомендації для уникнення порушень у майбутньому.

Вгору