Через непрацюючий ліфт черкащанин вже 5 років не був на вулиці (відео)

11 січня 2017, 16:24

lift80% черкаських ліфтів перебувають в аварійному стані, чимало й таких, які не працюють взагалі. Пенсіонери та люди з особливими потребами, які мешкають у багатоповерхівках з несправними підйомниками, стали заручниками у власних квартирах, йдеться у сюжеті ЧСН.

Вже 5 років мешканець будинку №172, що по вулиці Сагайдачного у Черкасах не був на вулиці. Чоловікові ампутували ногу, а оскільки він проживає на 9 поверсі, тож без сторонньої допомоги спуститись на подвір’я не має змоги. До того ж у цьому будинку вже 20 років як не працює ліфт.

Ліфт в цьому будинку працював свого часу. Очільник місцевого ОСББ каже: коли здавали в експлуатацію сусідній будинок, з їхнього ліфта зняли двигуни і встановили на підйомник новобудови.

А це вже інша багатоповерхівка по Пацаєва, 26 обласного центру. Тут ліфт також не працює більше 20 років. Особливо непереливки мамам з маленькими дітьми. Вони кілька разів на день піднімаються і спускаються сходами, найтяжче доводиться тим, хто має не одну дитину.

Аби врешті відремонтувати ліфт та навести лад у будинку мешканці створили ОСББ. Але попередній упорядник не надає необхідної документації, що гальмує процес.

Мешканці будинку115 по вулиці Різдвяній, мали таку ж проблему. Але згуртувались, зібрали кошти і відремонтували ліфт.

У Черкасах в аварійному стані перебуває маже 80% ліфтів, багато й таких, які взагалі не працюють. Задля покращення житлового фонду, зокрема й ремонту підйомників, органи місцевої та державної влади запровадили програми співфінансування.

Поділитись

Коментарі

Вгору