Через недбалість службовця незаконно перереєстрували підприємства вартістю 11 млн грн

02 вересня 2016, 07:05

суд

За наслідками досудового розслідування прокуратурою області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно державного реєстратора м. Умань, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Вказана особа обвинувачується в неналежному виконанні своїх службових обов'язків, що призвело до незаконної перереєстрації трьох підприємств загальною вартістю 11 мільйонів гривень. Через несумлінне ставлення до покладених на державного реєстратора обов’язків зловмисник (обвинувальний акт щодо нього раніше скеровано до суду), скориставшись логіном, паролем, електронно-цифровим підписом державного реєстратора у м. Умань, здійснив несанкціонований доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців й незаконно зареєстрував три підприємства на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

У ході досудового розслідування порушені права засновників підприємств відновлені, майно повернуто його законним власникам.

Довідково: санкцією ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору