Через брак фінансів у Черкасах можуть не встигнути закінчити будівництво спортшколи (відео)

14 травня 2019, 19:42

Через брак фінансів у Черкасах можуть не встигнути закінчити будівництво спортшколи (відео)

Корупція гальмує розвиток децентралізації в Україні. Правоохоронці вже відкрили 28 кримінальних проваджень проти Фонду регіонального розвитку. Структура досить нова й призначена насамперед для розвитку територій. Ідеться про фінансування та створення нових підприємств і виробництв, про це йдеться у сюжеті "ICTV".

Нині за результатами Розрахункової палати, яка перевірила роботу Фонду за 2017-2018 роки, виявлені численні порушення. Сотні недобудованих об'єктів, розтрату державних грошей.

Директор Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Леонід Сіренко розповідає, які зали мають з'явитися на цьому місці. Нині будівництво нового спорткомплексу ледь жевріє. Почали роботи в грудні 2017 року. За рік мали завершити, але не факт, що впораються до зими.

- Виникла проблема з коштами. Їх розпорошили на декілька об'єктів: драмтеатр, який зараз відновлюють, та на аеропорт. З нас частково це фінансування зняли і розподілили на ці об'єкти, - каже Леонід Сіренко.

Кошторис усього проекту понад 60 млн грн. І 90 відсотків від цієї суми мали надійти від Фонду регіонального розвитку. Поки що ця спортивна школа поповнила лави майже 240 недобудованих об'єктів за минулий рік.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте також: Черкаські фермери можуть скористатись держпідтримкою для розвитку господарств.

Коментарі

Вгору