Частина депутатів Черкаської міськради покинули сесію, бо не почули вибачення мера  

05 жовтня 2017, 12:15

 

На сесії  Черкаської міськради зчинився конфлікт через вимогу громадських організацій почути вибачення від міського голови за оголошення дня жалоби за загиблим Михайлом Бінусовим.

Депутати спершу пішли на перерву, а після повернення мали приступити до розгляду галузевих питань порядку денного. Утім до трибуни вийшов секретар міської ради Олександр Радуцький і заявив, що кілька фракцій - Партія вільних демократів, БПП та депутатська група "За громаду" - покинуть засідання і не будуть голосовувати, якщо не почують вибачення міського голови.

На що міський голова запитав: в чому саме він має вибачитися? І запропонував запросити представників громадських організацій  до свого кабінету.

Утім частина депутатів зал засідань таки покинула. Закликати депутатів до роботи пробували працівники КП "Черкасиелектротранс", наголошуючи, що на сьогоднішньому засіданні має розглядатися важливе питання - затвердження програми розвитку міського електротранспорту.

Втихомирити обранців  пробувала і депутат обласної ради минулих скликань Любов Майборода, наголошуючи, що саме депутати є прикладом для вирішення конфліктних питань. Після повторної реєстрації з'ясувалося, що наявної кількості депутатів у залі для продовження сесії вистачає.

- Мені прикро, що відбуваються такі речі. Це антиморально - будучи державним службовцем і депутатом виходити і не голосувати за важливі питання,  - сказав міський голова.

Поділитись

Коментарі

Вгору