“Бумбокс” представив кліп на пісні “Твій номер / Плющ”

26 грудня 2019, 23:04


Гурт "Бумбокс" вразив своїх прихильників. Вперше за свою історію колектив вирішив створити один кліп до двох кардинально різних пісень. Андрій Хливнюк розповів, у чому особливість ролику "Твій номер / Плющ" та як створилась така ідея. Про це повідомляє
24 канал.

Прем'єра відбулась у переддень католицького Різдва та стала своєрідним подарунком для меломанів. "Бумбокс" вирішив не залучати до ролика "Твій номер / Плющ" акторів чи складні декорації, створивши "найшвидший" з кліпів гурту.

- Візьміть кілька десятків колонок, не пошкодуйте грошей на килими, приженіть найцікавіші машини з вашого автопарку або ті, що в принципі їздять, орендуйте теплий павільйон, найміть кухаря, який вміє готувати лагман, спробуйте пародіювати самих себе й зв'яжіться з пропащими – тоді ви зрозумієте, як знімали "найшвидший" з кліпів "Бумбоксу". Чому найшвидший? З моменту прийняття рішення зняти кліп і до його виходу пройшло всього 20 днів. Насправді навіть менше, тому що знятий був не один кліп, а два, – розповів Андрій Хливнюк.

Ідею створити подвійний кліп належала продюсеру Олексію Согомонову. А от втілити непересічний задум взявся режисер Стас Гуренко, який запропонував знімати відео одним кадром. 12 килимів, 56 любителів гострих відчуттів, понад 100 світлових приладів та музичні інструменти, і навіть 200-літрова бочка – це все, що знадобилось для створення нової відеороботи "Бумбоксу".

Цікаво, що сам Андрій Хливнюк спершу не розумів, як можна втілити ідею кліпу, адже авторам ролику довелось поєднати дві кардинально різні пісні із нового альбому "Таємний код: Рубікон". Однак артист все ж вирішив проекспериментувати. Що з цього вийшло – дивіться у відео "Бумбоксу".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору