Булатецький вимагає звільнити поліцейських, які його оштрафували

04 квітня 2016, 11:26

eHzuNuy4Lxs

Депутат Черкаської обласної ради Микола Булатецький вимагає звільнити поліцейських, які вчора виписали йому штраф за паркування у забороненому місці та змусили пройти драг-тест.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

- Думаю, черкащани помічають особливу увагу новоствореної поліції в зоні парковок біля магазинів "Делікат" та "Любава". Мав неодноразову розмову з поліцейськими про недоцільність і шкідливість їхньої діяльності в зоні парковок. Це просто безглузда діяльність поліцейських, яка не потрібна громаді Черкас. Сьогодні на чергове моє звернення до поліцеських прибратися із паркувальних "засад", три екіпажі поліції 2 години публічно демонстрували своє хамство, звинувачуючи мене у всіх гріхах, публічно заявили, що я п'яний, публічно довелося їхати в наркодиспансер і засвідчувати свій тверезий стан. Засвідчив, - написав Микола Булатецький.

Також депутат звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова із закликом, що така поліція Черкасам не потрібна.

- Складається враження, що в державі формується ще одне організоване злочинне угрупування в додаток до вже існуючих ОЗУ - прокуратур, судів, мєнтів. Вимагаю, як мінімум, звільнення учасників інциденту. Власникам "Любави" та "Делікату" спільно з міською владою: поставте біля закладів по парковщику - це буде дешевше, комфортніше й ефективніше, - наголосив обранець народу.

Нагадаємо, вчора, 3 квітня, поліцейські оштрафували Миколу Булатецького за паркування в забороненому місці та змусили пройти драг-тест в наркодиспансері.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Кузя :

Ишь ты, обиделся… Не паркуйся где нельзя,не превышай скорость, и не будешь даже подозревать, что в Черкассах есть полиция.

vikk :

Блин, слуга народный. Ему закон – не закон, давайте полицейских увольнять. Привыкли, что им все можно.

Вгору