Буковель, Львів та Єгипет: де черкащани відпочивали на зимові свята

15 січня 2017, 15:23

zimnii-otdykh-karpaty_5Черкащани на цьогорічні свята віддавали перевагу коротким екскурсіний турам, а за кордон їздили до Єгипту, який саме знизив ціни. Усе через те, що люди боялися витратити кошти на відпочинок, вважають в одній з екскурсійних агенцій Черкас, передає УНН-Центр.

“Попитом користувались екскурсійні тури Карпат та Закарпаття, переважно короткі триденні, традиційний гіськолижний курорт Буковель та різдвяний Львів. Але загальна кількість відпочивальників стала меншою. Звісно, тури подорожчали, але головною причиною, як на мій погляд, було навіть не подорожчання. Люди просто боялись витратитись на свята — бо комуналка подорожчала, продукти, інше. На відпочинку вже краще поекономити, бо на інші, важливіші, речі може не вистачити. Що казати про інших, коли я сама залишилась святкувати вдома, хоча останні 8 років завжди на новорічні свята їздила відпочити де-інде”, - сказала менеджер з місцевого відпочинку.

А от менеджер, що відповідає за закордонний напрямок, вважає, що кількість мандрівників не змінилася цього року — завдяки тому, що ціни були серйозно знижені.

“По новорічних святах, як на мене, навіть більше було відпочивальників, ніж завжди. Переважно це сталося завдяки тому, що Єгипет значно знизив ціну на свої курорти та отелі — десь на 30-40 %. Якщо торік поїздка коштувала 600-700 доларів, то цього року можна було відпочити на Червоному морі за 300-400 доларів”, - розповів менеджер Олександр.

Також користувались попитом гірськолижні курорти Словакії, які цілком можуть скласти конкуренцію Буковелю. Були популярними Андорра, Шрі-Ланка та Арабські Емірати, які теж дещо знизили свої ціни.

“З одного боку, гривня знецінилась, а з іншого, знизились ціни — от і виходить, що вартість залишилась незмінною, тому, хто їздив відпочивати, той і їздить”, - підсумував менеджер.

А ще небагаті черкащани їздили в досить доступні автобусні тури по Європі, які коштували від 80 євро.

Поділитись

Коментарі

Вгору