Будинок АТОвця з Черкащини тримається на трьох балках, владці допомогти не можуть (відео)

17 червня 2019, 17:09

Він "голими" руками гасив палаючий танк, врятував від гибелі свою бригаду, вижив після обстрілу й опинився під загрозою смерті у власному домі. Йдеться про 46-річного черкаського танкіста Володимира Пожидаєва з села Вергуни. Повернувшись зі Сходу, він отримав від рідного села дяку в тисячу гривень й десятки обіцянок. Оселя, у якій Володимир мешкає разом із онкохворою дружиною та недужою дитиною, на межі руйнації. Дім тримається на кількох балках. І допомогти родині героя ніхто не може. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "ВІККА".

Володимир пішов добровольцем і служив водієм танку, пройшов обстріли у Дебальцевому, Майорську та Горлівці і врятував свою бригаду від масштабного вибуху, коли зайнявся танк. Пожежу черкащанин гасив голими руками й піском, бо вся вода навколо замерзла. По тому чоловік отримав травму й повернувся додому, а зустрічали його вже вдома руїнами.

Весь будинок сім'ї тримається на трьох балках, поки чоловік був у зоні бойових дій, жінка вдома із прогресуючим захворювання та недужою дитиною купувала йому бронежилета, берци та інший одяг. Всі прохання дружини АТОвця про допомогу проходили повз сільської ради.

У Червонослобідській об'єднаній територіальній громаді, кажуть, що раді допомогти, але не знають чим, адже учасників бойових дій держава забезпечила лише на паперах, повноваження на місцях у владців формальні й не підкріплені потрібним бюджетом. Нині на обліку тут близько 100 бійців, частина з них досі не має власного житла. Зараз владці планують навідатися до оселі Володимира зі спеціальною комісією, аби документально визнати будинок непридатним до життя, поки поставили чоловіка на квартирний облік, та стояти в черзі він може роками.

Нині подружжя сподівається на підтримку небайдужих. До осені планує зібрати необхідні матеріали, аби підлатати стіни та стелю.

Поділитись

Коментарі

Ольга сказав:

Та к на АТОвців виділили десятки мільйонів гривень, щоб вони покращили умови життя. Виходить, не всі підпадають під це “покращення”?

Дід сказав:

Біда в тому, що поки при владі будуть “неукраїнці” – нічого доброго не буде. Надія Савченко сказала ПРАВДУ, що ВЛАДА – ЧУЖЕРОДНА, тобто – НЕ УКРАЇНСЬКА, фактично влада в Україні узурпована ОРГАНІЗОВАНИМ ЗЛОЧИННИМ УГРУПОВАННЯМ. Що таке ОЗУ, які його ознаки – відомо. Все сходиться. Владу узурпувало ОРГАНІЗОВАНЕ ЗЛОЧИННЕ УГРУПОВАННЯ бланків-бронштейнів ще в 1917 році, нащадки яких, “неукраїнці” кравчуки-кучми-пінчуки-суркіси-медведчуки-лазаренки-тимошенки-порошенки-ющенки-луценки-литвини-януковичі-ахмєтови-шуфричі-бойки-коломойські-авакови-кернеси-добкіни-балоги-фірташі-яценюки-турчинови-гройсмани-рабиновичі… (а в росії – шаломови-мєндєлі…) зараз завершують «геволюцию» — відбирають у «гоїв» майно. Тому й треба у всіх цих “неукраїнців” “экспгопгииговать экспгопгиигованное”, визнавши через референдум узурпацію влади “неукраїнцями”. Це ОЗУ не боїться нічого, крім НАЦІОНАЛІЗМУ.

Мирон сказав:

Невже ніхто небачить значальства області яак живе атовец стид іпозор таким кіровникам де призедент пишіть ім пісьмо

Черкаси сказав:

Я Вам не рекомендую писати коментарі, так як неможливо ж читати! Ви де навчалися? Стільки помилок!

Вгору