Будка на пляжі, через яку россварились депутати, запрацювала розливайкою

05 жовтня 2019, 12:33

На черкаському пляжі Пушкінський, що був реконструйований у 2017 році запрацював генделик, у якому можна придбати спиртні напої, зокрема пиво та вино, пише 18000.

Зазначимо, що ця споруда свого часу стала причиною серйозного конфлікту між різними групами впливу в Черкаській міській раді. Вона фактично слугувала першим публічним проявом загострення стосунків між тодішнім секретарем місцевої ради Олександром Радуцьким та міським головою Анатолієм Бондаренко.

На момент початку будівництва спороди на території КП “Дирекція парків” одним із заступників директора підприємства Володимира Стойка був депутат місцевої ради від ВО “Батьківщина” Олексій Мельник. Нібито саме він, скориставшись відпусткою Стойка, і розпочав ще влітку 2017 року зведення цього об’єкту.

Невдовзі після скандалу Мельник пішов із посади в КП “Дирекція парків” та очолив інше комунальне підприємство – КП “ЧЕЛУАШ”. Згодом депутати голосували за знесення цього об’єкту, втім Бондаренко ветував ці рішення. 

Попри те, що у 2017 році об’єкт нібито не могли здати в експлуатацію через відсутність дозволу на його будівництво, нині у ньому працює кафе. Очільник КП “Дирекція парків”, депутат місцевої ради Андрій Куча, відмовився від розлогих коментарів журналістам зазначивши, що торгівля здійснюється на підставі проведеного конкурсу. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору