Ботнар залишився під домашнім арештом

17 лютого 2014, 13:12

Апеляційний суд Черкаської області 17 лютого розглянув апеляцію щодо перебування під цілодобовим домашнім арештом голови Черкаської обласної організації "ВО Свобода" Юрія Ботнара. На суді був присутній і сам "свободівець", який до цього 3 тижні перебував під домашнім арештом. Із залу засідань Ботнар сподівався вийти вільним, утім колегія суддів перенесла розгляд справи на невизначений термін.  

Причиною цього стало те, що слідчий лише під час судового засідання приніс матеріали кримінального провадження, хоча головуючий суддя просив зробити це значно раніше.

На перенесенні засідання також наполягав прокурор, обгрунтовуючи це тим, що сьогодні вступив у дію закон про припинення переслідувань учасників мирних зібрань.

Утім, Ботнар та його захисник наполягали, щоб засідання не переносили, а розглядати справу сьогодні. Тим паче, за словами Ботнара і захисту, за три тижні перебування під домашнім арештом жодної слідчої дії не проводилося.

- За три тижні мене ні разу не допитували, - каже Юрій Бонтар. - За цей час я бачив аж трьох слідчих, але кожного з них - лише по одному разу.

Також він зазначив журналістам, що слідчого, який прийшов на засідання, як і прокурора, він побачив сьогодні вперше

Підтримати "свободівця" як на судове засідання, так і під стіни Будинку правосуддя прийшло чимало черкащан. Утім, людям довелося тіснитися в коридорі, оскільки виділений зал для розгдялу справи був надто тісним.

А саме рішення судді оголошували лище за участі сторін, навіть без журналістів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору