Бондаренко привітав Філарета із 27-ою річницею інтронізації та отримав Орден Христа Спасителя

21 жовтня 2022, 11:17

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із першим заступником Сергієм Тищенком привітали Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета із 27-ою річницею інтронізації.

Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у Facebook.

- Це людина, ім’я якої, без перебільшення, вписане в історію не тільки України, а й загалом у світову історію релігії. Саме він започаткував процеси об’єднання і створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви. Його життя і діяльність – приклад служіння Богу і людям, народу і державі. Філарет, якому, до слова, у січні виповнюється 94 роки, – це взірець дивовижної стійкості, мудрості та духовного життя, - написав Бондаренко.

Також мер Черкас під час зустрічі отримав Орден Христа Спасителя.

- Обговорили поточну ситуацію в країні. Патріарх Філарет переконаний: Україна обов’язково поверне свої кордони й звільнить усі захоплені окупантами міста, - додав Бондаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Наталія :

Таки так….”Релігія опіум для народу”. НЕ путать з Богом!!!

О.І. :

Нє, ну а шо? У січні отримав орден від УПЦ, у вересні від ПЦУ, тепер від Києвської автокефальної. До “повного кавалєра” залишилися ще хасиди і крішнаїти. Це жарт. А серйозно, то не зовсім зрозуміло навіщо відзнаку вручати не тому, кого вітають, а тому, хто вітає? Це, як у баснях Крилова “Кукушка хвалит Петуха за то, что хвалит он Кукушку”…

1 :

Святі люди.Виконують всі заповіді.Особливо»Не вкрались».

Вгору