Бондаренко і Радуцький озвучили, кого хочуть бачити у новому виконкомі

26 січня 2018, 11:26

На сайті Черкаської міської ради зареєстровано проект рішення сесії міської ради про утворення виконкому міськради, пише "Прочерк".

 Відповідно до проекту, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко пропонує визначити кількість виконкому в складі 9 осіб: міський голова Анатолій Бондаренко, секретар міськради Олександр Радуцький, два заступники міського голови (один із них перший) – кандидатур наразі не подано, особи на громадських засадах:

- Амброс Сергій Васильович,

- Дармостук Олександр Олександрович,

- Зайчук Ігор Олександрович,

- Холод Валерій Миколайович,

- Черниш Віктор Іванович.

У свою чергу, секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький сьогодні під час прес-конференції, проаналізував кандидатів, яких подав мер у виконком.

– Я з повагою відношусь до атовців, який подав мер, до тих, хто там воював. Але в нас в депутатського своє бачення щодо того, хто може бути членом виконкому. Ми пропонуємо 8 осіб: Бондаренко, Радуцький, Буданцев Роман («Батьківщина»), Вячеслав Горобець (Черкащани), Олександр Ільченко (ПВД), Ігор Коломоєць (Свобода), Сутуленко Руслан (Солідарність), Костянтин Стратілатов (Громадянська позиція). Все абсолютно прозоро! Гарна пропозиція! Всі політсили представлені, крім Самопомочі. Їх підтримуватиме 33 депутати. А це означає, що це абсолютно робочий виконком, – зазначив Радуцький.

Вгору