Бондаренко доручив залатати дороги в Черкасах до травня

03 березня 2026, 08:47

Фото зі сторінки КП "Челуаш"

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко доручив профільному департаменту дорожньо-транспортної інфрастуктури та екології ЧМР протягом кінця березня-травня повністю усунути ямковість на дорогах міста.

Про це він повідомив у ранковому відеозверненні.

"Зараз працюємо, щоб швидко провести тендер на асфальтобетонну суміш, щоб зробити нормальним пересування водіїв. Ви бачите, що зима була сурова, раз у десять років така, фактично, і бачите, скільки доріг зазнали руйнувань", - сказав мер.

За його словами, деякі з доріг зазнали руйнувань, які є в гарантійному списку, і їх відремонтують за рахунок підрядників. Інші дороги, які обслуговує КП "Челуаш", будуть зроблені за рахунок міського бюджету в межах ямкового ремонту.

Крім того, Бондаренко каже, що в кінці березня-квітні у Черкасах проведуть місячник благоустрою, посадять дерева, щоб "бути прикладом для всієї України, як потрібно господарювати в місті".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖДороги після морозів: коли почнуть латати ями?

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору