“Богдан” запустив виробництво китайських кросоверів Lifan

04 лютого 2014, 21:29

 

На черкаському автозаводі Богдан 27 січня 2014 були зібрані перші дослідні зразки кросовера Lifan X60 .

Про це інформує ЛІГАБізнесІнформ.

Представники компанії Lifan Group - комерційний менеджер Jacob Liu і маркетинг-менеджер Tom Tang, а також їхня команда технічних фахівців - підтвердили якість збірки, яка відповідає стандартам виробника, і схвалили подальше виробництво. Про це повідомили в прес -службі Lifan в Україні.

Сьогодні в Черкасах знаходяться перші 90 машинокомплектів, великовузлове складання яких почнеться в перших числах лютого. Машинокомплекти складаються з пофарбованого, але неукомплектованого кузова, а також відповідних комплектуючих і устаткування. Завод Богдан планує випустити перші 50 кросоверів Lifan X60 до кінця лютого. У торгову мережу перші автомобілі українського складання надійдуть на початку березня цього року.

Пуско-налагоджувальні роботи на заводі Богдан зайняли близько двох місяців. Пропускна можливість складального цеху наразі - сто одиниць на місяць. При необхідності її можна збільшити.

Нагадаємо, кросовер Lifan X60 укомплектований 1,8 -літровим 16 -клапанним паливним двигуном потужністю 133 к.с. Кросовер має два варіанти комплектації - з автоматичною трансмісією і з механічною КПП. У Черкасах будуть збирати тільки варіант з 5-ступінчастою механічною трансмісією.

На українському ринку автомобіль буде конкурувати з Chery Tiggo і Geely MK Cross .

Нагадаємо, 7 грудня, на автомобільному заводі Богдан в Черкасах розпочалося повномасштабне виробництво автомобілів JAC. З конвеєра зійшли перші седани JAC J5, які виробляються з рівнем локалізації понад 51%.

Нагадаємо також, Great Wall Motor Company Limited і корпорація Богдан домовилися про початок виробництва автомобілів Great Wall в Україні .

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору