Бодібілдер з Умані виступить в Іспанії на Olympia Amateur

07 червня 2017, 18:22

Фізкультура та спорт у житті уманчан займають серйозне і відчутне місце. Для уманського бодібілдера Євгена Жуковського спорт має особливе значення та є пріоритетним у житті, пише "04744.info".

Бодібілдинг – той вид спорту, навколо якого існує багато міфів і стереотипів. На перший погляд, цей вид спорту видається різновидом активного відпочинку, проте, насправді це не так. Нарощування маси м'язів і формування красивого тіла – це досить важка праця, з якою якнайкраще справляється уманчанин - Євген Жуковський.

Йому 24 роки і зараз він готується до одного з найпрестижніших турнірів світу, а саме Olympia Amateur (Любительська Олімпія), який буде проходити в Іспанії з 9 по 11 червня.

- Настрій бойовий, давно мріяв взяти участь у такому турнірі. Це моя маленька мрія, і от я на порозі її звершення, тому емоції не передати словами, саме це дає мені наснагу у цей період. Оцінювати шанси важко, тому що тут їх оцінити можна лише на сцені в день змагань, та і міжнародний рівень відрізняється від національного,тому обійдемося без прогнозів,все покаже сцена. Роблю все можливе аби виглядати конкурентоспроможним,а там уже побачимо, - зазначив Євген Жуковський.

-

Які особливості підготовки до турніру?

- Перш за все це дієта і важкі тренування. Звісно, важливо оцінювати все в реальному часі, аналізувати свій організм, а іноді з ним хитрувати. Тренуюсь зараз два рази на день, вживаю білкові продукти та овочі, вуглеводів - мінімум.

- Це останні змагання в цьому році чи маєш ще якісь плани?

- Певно, що в цьому році це останні змагання, далі планую перейти до іншої категорії, тому треба відпочити і добряче попрацювати над собою. Бачу багато моментів котрі хотів би в собі змінити, а на це потрібен час. Цей спорт для терплячих, не все одразу. Тому, зараз налаштування виключно на важку працю і результат.

Поділитись

Коментарі

Вгору