Близько 60 черкащан оглянули лікарі на виїзному прийомі Благодійного фонду «МХП-Громаді» (фото)

17 серпня 2020, 17:04

Близько 60 пацієнтів оглянули сьогодні у Степанцях лікар-офтальмолог Віталій Немировський та лікар-кардіолог Вікторія Микитчук під час виїзного прийому, організованого Благодійним фондом «МХП-Громаді».

За словами сімейного лікаря в Степанцях Лесі Трохимчук, такі візити вузькопрофільних спеціалістів надзвичайно потрібні сільським жителям, особливо пенсіонерам, адже, за її словами, гіпертонічну хворобу мають близько 30 відсотків людей літнього віку. Тому відвідувати кардіолога таким хворим потрібно часто.

Особливо цінним лікарка вважає приїзд у село офтальмолога, бо в Каневі такого спеціаліста взагалі немає, тому люди їдуть на огляд у обласний центр, витрчаються на дорогу. Без офтальмолога не можуть обійтися насамперед люди, які страждають на цукровий діабет, або стоять на диспансерному обліку, бо зір слід постійно контролювати. Офтальмолог може проконсультувати і надати цінні поради.

Усі витрати з організації виїзного прийому лікарів у межах медичного проєкту МХП #Лікар_для_села Благодійний фонд бере на себе. Прийом для людей здійснюється безкоштовно.

Поділитись

Коментарі

Вгору