Благодійний фонд допомоги тваринам в Умані тимчасово не працюватиме

19 травня 2019, 19:59

Фонд "Серце Друга", тимчасово припиняє своє існування через борги перед лікарнями, які надавали допомогу безпритульним у борг. Доки волонтери фонду не розрахуються із боргами лікарні не прийматимуть чотирилапих пацієнтів. Про це повідомила одна з волонтерок фонду Анна Зарубіна.

- Фонд тримається лише на ваших добровільних внесках. Багато хто без нашого відома відносить тварин до лікарень і залишає їх там. Усі знають наш принцип роботи: веземо в клініку, ставимо діагноз, відкриваємо збір коштів. На сьогодні медзаклади переповнені хворими тваринами тому фонд не працюватиме, доки не розрахуємося із боргами. На сьогодні маємо виплатити близько 3000  грн  клініці " У Ветеринара" , близько 30 000  - клініці "У Айболіта", "Багіру" ще не рахували, але теж вже за 2000  грн, - зазначила одна з волонтерок благодійного фонду Анна Зарубіна.

За словами черкащанки в ці суми також враховані борги за тварин, які, на жаль, не вижили, але ж їх лікували до останнього. Волонтерки просять допомогти небайдужих із погашенням боргів.

 

Коментарі

Вгору