Біля Городища на Черкащині зафіксували військові вертольоти

15 липня 2016, 23:46

233091

У небі поблизу Городища місцеві жителі 13 липня зафіксували зграю військових вертольотів. Про це вони повідомляють у соцмережі.

966580

 

Інформацію про пересування військової техніки vikka.ua телефоном підтвердив і керівник регіонального медіацентру Міноборони Сергій Фурдик. За його словами, в країні наразі тривають масштабні військові навчання "Літня гроза-2016".

Водночас відомий український блогер zloy_odessit пише: з огляду на охоплення областей та кількість задіяної авіатехніки - масштаби навчань справді серйозні. Одночасно з вертольотами над Черкащиною у Сумській області жителі сіл були здивовані клину з мінімум десятка вертольотів, а на військовий аеродром в Луцьку невтомно, раз-у-раз роблять посадку Іл-76Д і Ан-26.

"Офіційно жодних цифр задіяних у навчаннях підрозділів не озвучується. Чому? Та тому, що якщо подія подібного масштабу, настільки бідно висвітлюється – значить, так треба. А якщо так треба - то гудуть там серйозніше нікуди!" – пише блогер.

Нагадаємо, днями військові проводили навчання біля Канева, де навіть форсували Дніпро паромною переправою разом із танками. Такий маневр вони здійснювали вперше за часів Незалежності країни.

Коментарі

Вгору