Від „соціалки“ до племінної корівки: Черкаси відвідав Олег Ляшко

27 квітня 2018, 10:57

Лідер Радикальної парт Олег Ляшко відвідав з робочим візитом Черкаси. Спершу Олег Валерійович завітав до Черкаського дитячого будинку, якому подарував вкрай необхідне обладнання для центру реабілітації. Також політик відвідав обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву, де відкрив сучасну бігову доріжку та зустрівся з тренерами та юними спортсменами. А наостанок голова РПЛ побував в обласному виробничо-науковому об’єднанні „Прогрес” в Геронимівці, аби поспілкуватись з робітниками про проблеми сільськогосподарського сектору та збереження племінної справи зокрема.

Дитбудинки мають відчувати системну підтримку держави

Черкаський дитячий будинок має унікальне реабілітаційне відділення, де, у разі необхідності, може надати своїм вихованцям якісне лікування. Радикальна партія, відгукнувшись на прохання, подарувала велику ванну для спец процедур новоствореному відділенню бальнеотерапії та два масажні столи, які стануть при нагоді при розширенні реабілітаційного центру. Про це розповіла головний лікар Черкаського дитячого будинку Світлана Міхно.

— Така увага є для нас дуже суттєвою, адже держава по суті нас може забезпечити лише самим необхідним, щоб діти могли нормально жити, стабільно харчуватись та розвиватись, — зауважила вона. — А ось, коли мова про якісні послуги, які виходять за межі державного фінансування, тут дійсно потрібно надійне плече небайдужих благодійників.

Олег Ляшко під час зустрічі з колективом дитбудинку зізнався, чому йому завжди щемить серце за малечу в дитбудинках.

— Я і сам з 2 до 7 років виховувався в дитячому будинку в Прилуках, на Чернігівщині. Тому, якщо їду в якесь місто, стараюся відвідувати дитбудинки. Вихователі дають дітям турботу, любов і підтримку. А моє завдання – зробити так, щоб у них були всі умови для роботи. Дітям потрібна підтримка суспільства, бо вони надзвичайно вразливі. Дитячі спогади – найяскравіші. А вийшовши з дитбудинку, у вихованця — ні житла, ні роботи, ні близьких… Мій перший законопроект, який я написав, був саме про посилення державних гарантій для дітей-сиріт. Гарантії є, але немає грошей в бюджеті. Тож ключ до всього – це економіка. Проте наша команда й надалі опікуватиметься вашим закладом, аби ні ви, ні наші діти не знали проблем.

Гість подякував працівникам закладу за їхнэ велике серце і терпіння, вручив подяки та підкреслив, що найголовніше завдання — збільшити зарплату працівникам дитячих будинків. Команда Радикальної партії домагатиметься виділення додаткових коштів на переоснащення та переобладнання таких закладів, щоб дитбудинки відчували підтримку держави.

Олег Ляшко залюбки поспілкувався з малечею, діти ж подарували гостю саморобну ляльку-мотанку. Її політик пообіцяв поставити у своєму робочому кабінеті, аби та довгий час нагадувала йому про цю зворушливу зустріч та дані маленьким черкащанам дорослі обіцянки.

Майбутнє нашої країни — в здоровій молоді

Ми дивуємось — чому наш народ спивається? Тому що не маємо дієвої політики щодо підтримки спорту. Чемпіони у нас з’являються не завдяки, а всупереч. Та що казати — ганьба, коли спортсмени починають звертатись до народних депутатів не з проханням побудувати якісь нові об’єкти спортивної інфраструктури навіть, а просять про допомогу в придбанні сіток, батутів та м’ячів.

Таким був меседж лідера РПУ Олега Ляшка під час відкриття спринтерської доріжки у спорткомплексі „Манеж“.

Нагадаємо, що під час минулого візиту до Черкас парламентарій був шокований, коли побачив замість бігової доріжки справжні „горби верблюда“. Вразили його й умови, в яких тренуються майбутні чемпіони.

Менше, ніж за рік лідер РПУ домігся фінансування ремонту цієї бігової доріжки, а наступним кроком вирішив взятись за ремонт стадіону, на який потрібно щонайменше 8 млн грн. До речі, 1,4 млн грн державної, але лобійованної РПУ субвенції, якраз пішли на реконструкцію доріжки.

Перший транш для стадіону, а це 2 млн грн, незабаром також буде виділено. Тому є сподівання, що вже до кінця осені черкаські олімпійці бачитимуть оновленим і цей об’єкт.

— Переконаний, держава має більше уваги приділяти молоді і спорту. Щоб діти не пили, не кололись, не тинялися по генделиках. А займалися спортом і не вилазили зі спортивних закладів. Щоб батьки та держава пишалися нашими чемпіонами. Я вам обіцяю, що в Черкасах ви матимете, можливо, найкращу спортивну базу олімпійського резерву. Ми маємо вкладати в вас гроші. Від вас — здоровий спосіб життя та рекорди, — звернувся до майбутніх чемпіонів Олег Валерійович. — Все починається з малого. Тому нехай ваші перші кроки по цій реконструйованій доріжці приведуть до олімпійських рекордів! А ми допомагатимемо. Бо це політика Радикальної партії — системне відновлення інфраструктури спорту та відродження масовості фізичної культури. Майбутнє країни — не в роздачі 300 грн на виборах чи кіла гречки. З’їв і все — майбутнього-то не має! Хочемо його мати — треба вкладати в освіту, спорт та профілактику захворюваності.

Більше кізоньок та корівоньок в селі – менше свиней при владі!

Перебуваючи у ВНО „Прогрес“ Олег Ляшко поспілкувався з аграріями та науковцями. Говорили про ефективне використання землі, заохочення робочої сили, достойні пенсії трударям-селянам та про відновлення українського тваринництва.

— Ми з командою Радикальної партії пропонуємо такі законодавчі зміни, які дадуть можливість нашим дітям побачити корів не в музеях разом із динозаврами, а в реальному житті, так як це споконвіку було заведено в Україні, — наголосив Олег Ляшко. — У нас часто-густо офіс великих орендарів землі знаходиться у Києві, а податки вони платять на Кіпрі в офшорах. При цьому на місцевості розбиваються дороги, використовується вода та інші ресурси, забруднюється повітря. Тому ми пропонуємо кардинальні законодавчі зміни — податки латифундисти мають платити там, де вони орендують землі. І щоб значна частина цих коштів йшла на об’єкти соціально-культурного призначення. Як це було колись, коли колгоспи фінансували такі речі. Ми пропонуємо відновити цю корисну практику, щоб ремонтувати дороги, дитсадки, клуби, робити освітлення. Відповідно й надавати нові робочі місця. Тоді й буде зацікавленість в орендарі, який фактично дбає про добробут людей, які живуть на селі. А сьогодні ці податки не доходять до села. Тому їдемо ми дорогою до вашої Геронимівки, а дороги-то зовсім немає!

„Радикали“ також пропонують зобов’язати орендарів на кожен га землі забезпечити одну продуктивну корову. Орендуєш тисячу га, тоді постав ферму на відповідну кількість великої рогатої худоби та забезпеч селян робочими місцями і достойною зарплатою.

На думку Олега Ляшка, політика держави має бути такою, аби заборонити вивозити сировину закордон, переробляти її і вже потім експортувати. За умов виваженої політики українці не купуватимуть м’ясо закордоном, а самі його продаватимуть, й не за копійки.

— Сьогодні довели країну до того, що імпортуємо свинину, яловичину, яблука і навіть сало. На пісках вирощують полуницю та привозять до нас. А ми наче не помічаємо своїх чорноземів, — обурюється політик. — Наші селяни з їхніми мізерними пенсіями не знають, як виділити копійчину на ліки та бодай вижити. Наша команда пропонує радикальні зміни та реальні інструменти, які допоможуть мати не 2% зростання ВВП, а мінімум 8% ВВП щороку. Бо такими темпами до економічного стану тієї ж Білорусі будемо повзти ще років п’ятдесят. Покращення економічного стану в країні дозволить збільшити зарплати, дати людям достойні їхньому трудовому вкладу пенсії, утримувати боєздатну армію, будувати дороги та житло, мати можливість надати дешеві кредити виробникам та промисловцям, відновлювати нові ринки тощо.

— Україна має вигризати своє місце на глобальному світовому ринку. За рахунок прискореного технологічного розвитку, модернізації та впровадження інновацій, — заключив Олег Ляшко. — Продавати світу не сировину, а конкурентоспроможну продукцію. І заробляти на цьому значно більші гроші, ніж сьогодні. Чому так не відбувається? Бо сильні світу зацікавлені в тому, аби наша країна була бідною, була постачальником дешевої робочої сили. Нам дають кредити взамін невигідних преференцій. Високопрофесійні українці працюють закордоном за копійки. А хто у нас працюватиме згодом — африканці чи китайці? Хіба вони підтримуватимуть наше тваринництво? Тому наша позиція тут незламна — українцям необхідно дати достойні заробітки та пенсії та піднімати село.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору