Більше десяти «інфраструктурних» проектів Черкащини вже погодили в Мінрегіоні

07 липня 2016, 17:37

300_190_57567df37f8e8Комісія при Мінрегіоні України погодила десять «інфраструктурних» проектів Білозірської громади та два від Єрківської ОТГ на загальну суму 5,5 млн грн. На підході погодження міністерською комісією ще 6 проектних заявок від Білозірської ОТГ, повідомив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

Білозірчани матимуть 7,3 млн грн на оновлення матеріально-технічної бази Білозірського комунального підприємства, реконструкцію мереж вуличного освітлення та капітальний ремонт вулиць. Єрківська ОТГ подала два проекти на всі закладені 1,3 млн грн. У подальшому їх спрямують на капремонт вулиці та покрівлі адмінприміщення селищної ради.

– Мокрокалигірська територіальна громада готує 14 проектних заявок на 4,1 млн грн, які найближчим часом будуть подані для розгляду та надання висновку облдержадміністрації, – додав заступник очільника області. – Нагадаю, цього року держава передбачила понад мільярд гривень субвенції на розвиток інфраструктури у новоутворених громадах. Розмір фінансування на відновлення інфраструктури в об’єднаних територіальних громадах різний. Він визначається залежно від кількості сільського населення і площі громади. Згідно з розподілом цієї субвенції для створення та модернізації інфраструктури, трьом об’єднаним територіальним громадам Черкащини загалом передбачено 12,8 млн грн.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору