Більше 22 мільйонів гривень сплатили черкащани на підтримку української армії

31 березня 2017, 07:31

З початку 2017 року платники, які обслуговуються в Державній податковій інспекції у м. Черкасах, сплатили на обороноздатність української армії понад 22,1 мільйона гривень військового збору, що на 3,6 млн. грн. більше, ніж надійшло за аналогічний період 2016 року. Тільки за березень поточного року надійшло 7,8 млн.грн. військового збору, повідомляє Державна податкова інспекція у м. Черкаси.

Результатом такої позитивної динаміки сплати військового збору є зростання мінімальної заробітної плати, яка на сьогодні становить 3200 гривень.

Варто нагадати, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних, компенсаційних виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами.

Крім того, військовий збір утримується з виграшу в грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами за виконання робіт або надання послуг, сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг), які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Тобто, до бази оподаткування військовим збором входять всі види доходів, визначених статтею 163 Податкового кодексу України та які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Ставка податку складає 1,5%.

Зазначимо, що лише платники єдиного податку не сплачують військовий збір, решта податкових агентів являються  платниками військового збору.

 

 

Коментарі

Антон сказав:

Спецыально неработаю что б мои деньги не ишли этим у.родам которые убивают Дончан

romarjo сказав:

С тебя руззкий так и прёт. А Дончане, это национальность, или где, Антоша?

Люся) сказав:

тобі не треба працювати, треба йти вчитися.

Вгору