Безпритульні собаки голодують через черкаських чиновників (відео)

02 грудня 2014, 23:00

Голодними залишили собак у черкаському притулку місцеві чиновники. На їхнє харчування за рік із бюджету не виділено ні копійки. Утримують чотирилапих виключно коштом громадської зоозахисної організації. Утім волонтери непокояться - їхні ресурси небезмежні, вже наступного тижня годувати песиків буде нічим, інформують Подробности.

Щомісяця зі своєї стипендії черкащанка Леся виділяє гроші на крупи та м'ясні відходи. І час від часу варить каші для собак з комунального притулку.

"Я розумію, що цим всіх собак в притулку не нагодуєш, але мені спокійно від того, що 20-15 собак, вони будуть ситі", - говорить Леся Матвєєва, волонтер.

Ці песики нині виживають лише завдяки небайдужим містянам - їх вже не перший рік годують лише волонтери.

Зоозахисники кажуть: вже звикли, що чиновники відмахуються від проблеми безпритульних тварин.

"У 2012 році було виділено всього 100 мішків корми - це по 250 грам в день на 300 собак і цього року ми не бачили ні крихти корму. Собаки голодують, які не доїдають, на сьогоднішній день їжі в приймачі залишилося на три дні", - говорить Ольга Абукаре, керівник черкаського товариства захисту тварин "Друг".

У міськвиконкомі виправдовуються: на утримання собак та котів з початку року виділили 700 тисяч гривень.

Потім через брак коштів у бюджеті - суму зменшили втричі. І це не лише на харчування, але й на зарплатню для працівників та служби відлову собак.

Утім, і ці гроші - ніяк не дійдуть до притулку.

"43 тисячі чекають підкріплення в казначействі, це вже профінансовано бюджетом, але висить в казначействі і 100 тисяч ще чекають фінансування", - говорить Алла Грохольська, заступник директора департаменту ЖКХ Черкаської міської ради.

Поки чиновники мудрують із рішенням, життя собак у притулку залежать лише від співчуття містян.

Зоозахисники кажуть: і надалі ходитимуть по чиновницьких кабінетах та вимагатимуть грошей на харчі для чотирилапих.

Хоча зізнаються: надія - лише на небайдужих громадян.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору