Без авто, зате з мільйоном на рахунках, – директор «Водоканалу» подав декларацію

02 травня 2017, 12:50

Директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко подав декларацію за 2016 рік. У документі вказав житловий будинок у Черкасах (196,5 кв.м.), яким володіє разом із дружиною Лідією Овчаренко. Також подрюжжя має земельну ділянку в обласному центрі. Кожен із них має по квартирі в Черкасах, пише Інфоміст.

Сергій Володимирович також зазначив право власності на гараж в автокооперативі. Лідія Михайлівна має дві автівки: Mitsubishi Lanser (2006 року випуску) та Volkswagen Tiguan (2010). У власності чоловіка – мотороллер “Муравей” та водний засіб “Крим М”.

За 2016 рік за основним місцем роботи Сергій Овчаренко заробив 364 тисячі гривень, також вказав майже 50 тисяч гривень відсотків. Дружина Овчаренка у “Черкасиводоканалі” заробила 100 749 грн. Також у декларації Сергій Володимирович зазначив 10 тисяч гривень, які отримав у якості гонорарів та інших виплат.

Серед грошових активів директор КП вказав кошти, розміщені у банківських установах. В “Приватбанку” він має 271 371 грн, в “УкрСиббанку” – 289 342 грн, в “Укргазбанку” – 113 064 грн. А от на рахунку в “Укрексімбанку” 35 147 доларів.

Черкащанка сказав:

Повторюсь: остаётся порадоваться за людей, у которых получается иметь по несколько квартир, машин, дом, вклады, валюту, имея довольно скромные, как для хозяина всего этого добра, доходы…
Слушая его рассказы, что Водоканал “едва покрывает свои расходы” ввиду “невысоких” тарифов, возникает вопрос: а, может, они погорячились с такими высокими з/п (судя по декларации, директор получает 30 тысяч/месяц) и надо быть поскромнее? Тогда хватит и на нужды Водоканала. Не думаю, что не имея средств, они возводят и возводят новые фонтаны, питьевые фонтанчики и модернизируют систему.

вово сказав:

ПИШИ-не ПИШИ-ВСЕ до ДУПЫ

Іван Іванович сказав:

Це тільки те що вказав, а скільки не вказав…..Сергій Володимирович забув за будиночок на березі Дніпра за рибінспекцією, і ще декілька квартир і багато другого, і десь зник міцубісі галант ….а ви платіть за водичку бо йому ще потрібно будувать

Лідія сказав:

До цього холопа потрібно направити тих людей які не мають свого власного житла щоб він поділився з простим народом. Незабаром все так і буде.Прості люди не витримають і дай боже щоб накінець хлопці з АТО повернулися на місця і гарно прикрутили гайки таким як цей ненажера-ОВЧАРЕНКО.

Вгору