«Робіть і моліться»: фельдшер «Байкер» навчає бійців як вижити у разі поранення (відео)

18 лютого 2024, 20:08

Військовий фельдшер на псевдо «Байкер» вчергове завітав до однієї з військових частин Черкащини. Медик не втомлюється вчити бійців як залишитися живими у раз поранення. Прагне, щоб бійці не лише відпрацювали навички, але й розуміли, що роблять, інформує vikka.ua.

- Ми людині даємо алгоритм дій. Саме головне це алгоритм дій. І як що він є то десь із підсвідомості дістається і як що людина не один раз робила цю механічну вправу вона себе врятує. Розгублюються ті хто підходив до цього трішки не правильно, - зазначає "Байкер".

Головна помилка будь-якого бійця стається не на полі бою. Це не бажання вчитися правильно рятувати життя. Як що механічні дії доведені до автоматизму, то у екстремальній ситуації підсвідомість підкаже, що потрібно робити до того як до пораненого дістануться медики.

- Тут є боєць, якого я навчав, а коли він став 300-м, то він каже я лежу і згадую що ти розказував, що болить не рана, а болить турнікет і він згадав як я його вчив це робити, - розповідає військовий фельдшер.

За словами військовослужбовця з позивним "Механік", він вже не вперше приходить на заняття Олександра.

- Ці заняття потрібні, щоб людина могла надати допомогу собі та своїм побратимам. Це більше потрібно навіть ніж вогнева підготовка. Мав важке поранення. Могло бути набагато гірше. Артерія була перебита на руці, кістка перебита. Уламки у шию зайшли, - наголошує військовий.

«Байкер» захищає Україну уже 10 років. Протягом цього часу зрозумів, що потрібно робити те, що ти можеш і буде те , що буде.

- Я завжди хлопцям кажу, що ви руки Господа. Як що ви будете просто молитися і не будете нічого робити, він вам не допоможе. Робіть і моліться щоб вам допомогло, - зазначає військовий фельдшер.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору