Батьки черкаських школярів просять закрити школи на карантин

15 грудня 2016, 22:57

285960

Батьки б’ють на сполох: діти масово хворіють на грип та ГРВІ, а школи на карантин не закривають. У той же час чиновники заспокоюють: наразі тільки 15,7 відсотків дітей не відвідують навчання з різних причин, тож підстав закривати заклади поки що немає, інформує vikka.ua.

"22 дитини із 34 по списку в нашому класі хворіють весь цей тиждень. Не ходять на навчання. Упевнена, що така ж ситуація в інших класах та інших навчальних закладах. Чому не оголосити карантин по місту? Хіба важко думати фактами?" – пише містянка Світлана Неухацька у соціальні мережі.

Про аналогічну ситуацію повідомляють й інші батьки. Їхні діти теж навчаються в напівпорожніх класах, або ж уже "спіймали" вірус та лікуються вдома.

Заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики міськради Ігор Волошин визнає: захворюваність серед дітей є, однак здебільшого це кілька класів на школу. Зокрема така ситуація склалася у школах №1, 2, 28, 29, 31.

"Школи закривають на карантин, коли поріг захворюваності наближається до показника 30 відсотків. Таке рішення спочатку має ухвалити комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а за нею і засідання виконавчого комітету. Швидше за все, комісія збереться на наступному тижні", – зазначає Ігор Волошин.

Він також додає, що цей механізм мають удосконалити, передбачивши можливість закриття окремих класів у школах.

"Механізм поки що не узгоджений, але це може бути у такому форматі: директор спрямовує клопотання до департаменту освіти у разі, якщо у певному класі є перевищення захворюваності дітей понад 30 відсотків. Реагуючи на звернення, в департаменті готують наказ про закриття конкретного класу на карантин", – пояснює чиновник.

Поділитись

Коментарі

Вгору