Батько черкаського школяра, який знущався над однокласниками, сплатить штраф

03 травня 2019, 17:48

Батько черкаського школяра, який знущався над однокласником, сплатить штраф

У четвер, 2 травня, Соснівський районний суд міста Черкаси визнав винним батька учня ЗОШ № 2 міста Черкаси та застосував до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень. 

Як зазначено в постанові суду, 9-річний школяр вчинив булінг відносно двох своїх однокласників. Протокол про притягнення до адміністративної відповідальності був складений на батька хлопця, який вчинив булінг.

В судовому засіданні порушник вину визнав, до того ж його вина підтверджується матеріалами справи, на підставі чого суд дійшов що вина І. у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 173-4 КУпАП доведена,  у зв’язку з чим необхідно застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Слід зазначити, що постанова наразі не набрала законної сили, вона може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції протягом 10 днів з дня її винесення.

Варто зазначити, що булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

У випадку шкільного булінгу за кривдника, якому ще не виповнилося 14 років, усю відповідальність несуть батьки. Вони повинні відшкодувати шкоду (як матеріальну, так і моральну), яку завдала їхня дитина іншому учню.

За інформацією прес-служби Соснівського суду

Читайте також“Хоумскулінг по-черкаськи”: що це та навіщо потрібно?

 

Поділитись

Коментарі

Вгору