Бабенко – легітимний, – Київський апеляційний суд

05 жовтня 2015, 09:43

1

Київський адміністративний апеляційний суд підтвердив легітимність обрання Володимира Бабенка на посаду голови апеляційного суду Черкаської області і залишив без змін постанову Черкаського окружного адміністративного суду.

Про це повідомляє прес-служба апеляційного суду Черкаської області.

Нагадуємо, що влітку цього року суддя Бондаренко звернувся до Черкаського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом про визнання протиправним та скасування рішення зборів суддів апеляційного суду Черкаської області в частині обрання головою цього суду Володимира Миколайовича Бабенка. Тоді, вислухавши доводи сторін, свідчення свідків та проаналізувавши надані докази, суддя Черкаського окружного адміністративного суду Валентина Іванівна Орленко ухвалила рішення – відмовити у задоволенні позовних вимог Сергія Бондаренка повністю.

Не погоджуючись з таким судовим рішенням, Бондаренко С. І. подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати незаконну, на його думку, постанову суду першої інстанції та постановити нову про задоволення позову.

Окрім того суддя Бондаренко клопотав про свою участь у засіданні у режимі відеоконференції, обґрунтовуючи своє клопотання значною відстанню до м. Києва (близько 180 км), значними фінансовими затратами (близько 500 грн.), а також тим, що половина суддів цивільної колегії апеляційного суду Черкаської області знаходиться у відпустці, а тому кількість справ, які знаходяться в провадженні судді Бондаренка С. І. є значною. Проте суд відмовив у задоволенні цього клопотання визнавши його необґрунтованим. Оскільки суддя Бондаренко не навів доводів щодо необхідності особисто надати пояснення в обґрунтування апеляційної скарги. Також до заяви не було додано ні доказів неможливості оплати поїздки, ні доказів наявності значної кількості справ у провадженні, а також відсутні підтвердження призначення цим суддею до апеляційного розгляду справ саме на 30 вересня 2015 року (день судового засідання в Київському апеляційному адміністративному суді).
Загалом же, вивчивши матеріали справи, Київський адміністративний апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу Бондаренка С. І. й залишив без змін постанову Черкаського окружного адміністративного суду.

Коментарі

Вгору