Автор проекту розповів секрети про будівництво драконів у «Новій Софіївці» на Черкащині (відео)

25 серпня 2019, 10:11

Автор проекту розповів секрети про будівництво драконів у «Новій Софіївці» на Черкащині (відео)

Нещодавно на сервісі YouTube з’явилося відео від Костянтина Юдіна, ландшафтного дизайнера та автора проекту водоспаду «Дракони» у фентезі-парку «Нова Софіївка». У відео митець розповідає, як відбувалося будівництво скульптур, інформує "Уманський портал". 

 - Композиція водоспаду – це спілкування дорослого та малого драконів, прояв любові між цими страшними істотами, – ділиться автор проекту.У відео дизайнер інформує глядачів щодо конструкції та деталей встановлення об’єкту, згадує, які роботи проведено для захисту скульптури від стихій. Скульптура не буде пофарбованою, вона буде у «дикому» вигляді. На ній буде рости трава і мох. Для цього багато спілкувалися з дендрологами.

Автор проекту ділиться з глядачами деталями будівництва взимку, коли на термометрі -14 °C і робочий день триває 12 годин.

- Не можу дочекатися, коли закінчимо проект, коли струмки будуть гарно розтікатися, а рибки плавати в озерах, — каже пан Костянтин та демонструє попередні плани скульптури: – Має вийти дуже чуттєва композиція.


Довідково:

Костянтин Юдін – київський ландшафтний дизайнер, відомий своїми цікавими та новаторськими проектами. Відео зі своїми роботами та порадами щодо ландшафтного дизайну завантажує на свій канал на YouTube.

Коментарі

Вгору