Автомобіль голови Черкаського люстраційного комітету облили кислотою (фото)

29 вересня 2014, 16:22
Фото: Viktorija Feofilova/Facebook

Фото: Viktorija Feofilova/Facebook

Автомобіль голови Черкаського громадського люстраційного комітету Вікторії Феофілової вдруге за півроку облили автомобіль кислотою.

Про це вона повідомила у Facebook.

"Це просто знущання якесь! Слів цензурних не маю! Знову, вже вдруге за півроку, якесь падло облило нашу машину кислотою. І не тільки нам, а ще й сусідам, які ставили машини поруч. Минулого разу довелося перефарбовувати капот і багажник. Цього разу - тільки багажник. Але ж сил нема ніяких і грошей не напасешся! От шо воно за мудак такий?! Міліцію цього разу викликали (жалкую, що не зробила цього минулого разу). Але як знайти цього покидька, - з обуренням розповіла Вікторія Феофілова.

Фото: Viktorija Feofilova/Facebook

Фото: Viktorija Feofilova/Facebook

Згодом жінка додала, що не пов'язую цю ситуацію з політикою. Однак обливання машини кислотою, на її думку, це чиїсь умисно сплановані дії, а сама історія - детективна.

"Друзі, ситуація з нашою машиною ніяк не повязана з політикою. Це просто детективна історія, помножена на багаторічну чи то бездіяльність, чи то непрофесійність міліції. Вже 4 чи 5 років хтось методично обливає спеціальною рідиною для зняття автомобільної фарби (таку аби де і не купиш!). Машини, припарковані між 2-ма будинками по вулиці Сєдова. Одній жінці вже 8!!! разів обливали. Кажуть, що і на відеореєстратор записували злочинців (начебто 2-є чоловіків) і на камеру стеження, яка висить на 1-му з будинків. Але результатів нема. Ми тут живемо 2-й рік, тому і не знали про цю історію. Минулого року якось нас пронесло, а от цього року попали вже двічі.  Що примітно: кожного разу страждають рівно 4 машини. Найгірше, що я не можу зрозуміти, кому воно треба? Авта там реально нікому не заважають. Чи це рекламна акція якоїс СТО чи австостоянки? Чи це автомобільний маніяк такий? Не знаю... Все одно сподіватимусь, що наша "оновлена" міліція таки упіймає злодія, або хоча б натякне розлюченим мешканцям хто це", - розповіла шокована жінка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору