Автомайданівцям у Черкасах уже шлють «листи щастя» (відео)

03 лютого 2014, 15:36

Автомайданівцям у Черкасах уже шлють «листи щастя». Зо два десятки учасників автопробігу, що відбувся тут минулої середи, отримали викликали до Державтоінспекції. Там їх хочуть оштрафувати за порушення правил паркування, інформує ТРК "ВІККА".

Це – перший масштабний автомайдан у Черкасах. Його минулої середи організували місцеві активісти. 10 автоколон, по декілька машин у кожній, об’їхали все місто. Кінцевим пунктом стала обласна адміністрація. Активісти передали звернення обласним владцями із вимогою скасувати «диктаторські закони». Та поки делегати від автомайданівців були в адміністрації, біля їхніх автівок метушилися ДАІвці. У блокноти переписували номерні знаки.

Інспектор: «Ви наражаєте себе на небезпеку, учасників дорожнього руху, наражаєте всіх на небезпеку».

Автомайданівці: «Представтеся! Ви маєте представитись, коли до нас підходите!». Інспектор: «Я до вас не підходив, це ви до мене підійшли!».

На відео видно, що автоінспектор без жетона. На вимоги автомайданівці – він так і не представляється. Водіїв спочатку звинувачує в порушенні правил паркування, потім у створенні заторів. Зрештою, звертається до них уже як до пішоходів.

Інспектор: «Товариші водії, ви щойно перейшли в розряд пішоходів і порушили правила дорожнього руху».

На місці події не складено жодного протоколу. Проте вже за кілька днів автомітингувальники почали отримувати «листи щастя».

Геннадій Палієнко, учасник черкаського Автомайдану: «Люди, власники автомобілів, ті, які проживають у районах, отримали протоколи. А до деяких навіть працівники ДАІ приїжджали додому, намагаючись погрожувати, а називали це проведенням профілактичної бесіди».

Дивує учасників автомітингу і зміст листівок. Бо написані, кажуть, заднім числом.

Валентин Чернявський, учасник черкаського Автомайдану: «28 числа прийшла повістка про те, що треба з’явитися до ДАІ 27 числа. Тобто заднім числом. Коли я пішов до ДАІ, мені сказали, що протокол про правопорушення вже направлений, бо ви не з’явилися у вказаний час».

Цю ситуацію в обласній автоінспекції на камеру відмовилися коментувати. Від автомайданівців там чекають по 255 гривень. Саме у стільки оцінюють їхні правопорушення. Ці рішення активісти планують оскаржувати.

Поділитись

Коментарі

Вгору