Автомайданівці рятують бульвар Шевченка, який уже перетворився на парковку

23 квітня 2014, 15:41

Проти стихійної парковки замість каштанової алеї виступають жителі мікрорайону "Казбет" у Черкасах, інформують "ВІККА-новини".

Покупці місцевого магазину постійно паркуються на газоні. Від цього його вже затоптали. Не переливки і деревам. Першими боронити алею від водіїв-порушників вийшли черкаські автомайданівці. Місяць тому вздовж бульвару встановили тимчасову огорожу.

– Певний час ДАІ допомагала нам. Тут були цілодобові чергування. Вони обмежувалися попередженнями. Жодного штрафу не стягнуто. Але як тільки ДАІ припинила чергування – знову почалися ці порушення, – розповідає активіст Автомайдану Віталій Красюк.

Від загорожі теж і сліду не лишилося. Де припаркуватися – водії довго не роздумують.

На боротьбу із таким хамством вийшли мешканці навколишніх будинків. Поки озброїлися папером і ручками.

– Щоби встановити обмежувальні стовпчики та заборонити відповідно паркування на зелених насадженнях, – пояснюють вони.

За кілька годин місцеві збирають сотню підписів проти такої парковки.

– Навіть серед автомобілістів є люди, які підтримують нас. Вони говорять, що так не повинно бути, – запевняє активіст Сергій Кушнір.

Черкасці лишають свої підписи під зверненням до міської влади та правоохоронців. Кажуть: чули, що цю частину алеї власники супермаркету хочуть перетворити на парковку. А відповідні документи вже навіть на розгляді в мерії. Підтримують місцевих жителів і автомайданівці. Обіцяють: якщо керівництво міста не подбає про цивілізовану огорожу, то активісти її облаштують із шин.

На підтримку активістів стали і депутати міської ради. Зокрема, до тимчасового мера Віктора Білоусова звернувся голова депутатської групи "Партії вільних демократів". У своєму листі Олег Ліходькін теж вказує на те, що керівництво супермаркету планує облаштувати парковку безпосередньо на алеї. А тому вимагає від виконувача обов’язків міського голови втрутитися у ситуацію. А саме – в жодному разі не погоджувати будівництво автостоянки на бульварі. Крім того, негайно провести перемовини із керівництвом магазину щодо облаштування огорожі вздовж зеленої зони.

Поділитись

Коментарі

Вгору