Аудитори попереджають про можливі махінації під час приватизації Уманського лікеро-горілчаного заводу

25 червня 2024, 15:19

Під час державного фінансового аудиту діяльності ДП «Уманський лікеро-горілчаний завод» фахівці Державної аудиторської служби України попередили про можливі зловживання з боку групи зацікавлених осіб в процесі приватизації підприємства.

У 2021 році Уманський лікеро-горілчаний завод на Черкащині рішенням Кабінету Міністрів був включений до переліку об’єктів «Великої приватизації». Тоді ж Фонд державного майна України ухвалив рішення про приватизацію ДП шляхом продажу на аукціоні.

Проте приватизації досі не відбулося.

Водночас аудитори Держаудитслужби з’ясували, що навколо лікеро-горілчаного заводу сформувалося коло з двох груп приватних компаній, зацікавлених у його придбанні.

Перед цими компаніями Уманський лікеро-горілчаний має значні суми заборгованостей, що надає їм певні переваги у разі його продажу.

Тому для недопущення ризикових операцій Держаудитслужба в межах своєї компетенції надала низку рекомендацій щодо ефективності управління коштами і майном для покращання фінансового стану ДП «Уманський лікеро-горілчаний завод».

За інформацією пресслужби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору