Арт-проект уманської художниці подорожує Україною

28 липня 2016, 20:20

7-4-620x413Арт-проект молодої талановитої художниці з Умані Дар’ї Деми-Пісної «CIAOMILANOCIAOAMOREMIO…»  дістався до Львова. Презентація відбудеться 1 серпня в Арт-галереї Вишинської, за адресою м. Львів, вул. Фурманська, 5/3.Проект представляє враження художниці від поїздки в Мілан, пише "Вечірня Умань" з посиланням на Львівську Газету.

За підсумками міжнародного конкурсу MusainternationalArtSpace Дарина взяла участь у міжнародному арт-проекті «Woman’sEssence» разом з 58 авторами з усього світу. І хоча основним джерелом натхнення художниця вважає прекрасні пейзажі рідної України, відвідування Мілана не залишило її байдужою і послужило початком нової серії живописних композицій. Вона відтворила на полотнах затишні, залиті сонцем вулички, європейську архітектуру, багатьом знайому з кінофільмів, і спогади про місто, в яке неможливо не закохатися.

index«Моє ставлення до живопису дуже трепетне, – каже художниця. –  Я завжди працюю тільки в хорошому настрої. Вірю, що картини, як губки, вбирають енергію автора.

Улюбленою тематикою для мене завжди було Різдво, теплі зимові вечори біля каміна, ароматна чашка глінтвейну на засніженій веранді, святкова ялинка і щаслива сім’я навколо. Також мене дуже приваблюють вуличні пейзажі. Робота в арт-наїві і фолк-арті дозволяє доступно і чуттєво передати настрій і енергетику образів, а яскрава і насичена колірна гама моїх робіт підкреслює гаму почуттів, з якими я творю».

enpo

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору