Апеляційний суд скасував виправдувальний вирок вбивці черкащанина

28 вересня 2016, 07:35

суд-424x240

Ухвалою апеляційного суду Черкаської області за апеляційною скаргою прокурора скасовано виправдувальний вирок Уманського міськрайонного суду від 29.04.2015, яким гр. С. виправдано через недоведеність його участі у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Органом досудового розслідування гр. С. обвинувачується у тому, що він 01.09.2013, перебуваючи біля приміщення готелю «Умань» в м. Умань, в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно наніс декілька ударів гумовим кийком в ділянку голови та тулуба жителю м. Черкаси, 1979 р.н., чим заподіяв останньому тілесні ушкодження, які небезпечні для його життя, внаслідок чого потерпілий помер.

Завдяки активній позиції прокурора, який брав участь в апеляційному перегляді, вказане реабілітуюче рішення стосовно гр. С. скасовано та призначено новий розгляд кримінального провадження у суді першої інстанції.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору