Антон Яценко привітав жителів округу із 60-річчям утворення Черкаської області та Різдвом Христовим

08 січня 2014, 09:26

Цього року найбільше християнське свято Різдво Христове співпало із 60-річним ювілеєм утворення Черкаської області. Саме 7 січня 1954 року Указом Президії Верховної Ради СРСР було прийнято рішення утворити в складі Української Радянської Соціалістичної Республіки Черкаську область.

Привітав жителів округу із Різдвом Христовим та 60-річчям утворення області народний депутат України Антон Яценко. Народний депутат побажав черкащанам міцного здоров’я, добробуту, успіхів а регіону - розвитку та процвітання!

- Ви маєте пам’ятати, що живете в унікальній області, розташованій в самому центрі країни, в області, яка в усі віки відігравала важливу роль в історії нашої держави. Бажаю, щоб це свято наповнило Ваші душі гордістю за свій край, а Різдво Христове сповнило Ваші серця радістю, - зазначив у вітанні Антон Яценко.

Народний депутат України доклав багато зусиль, щоб ювілей Черкаської області був відзначений на гідному рівні. Саме за його ініціативи до Верховної Ради України була подана та прийнята Постанова «Про відзначення 60-річчя утворення Черкаської області».

Завдяки прийнятій постанові, автором якої є Антон Яценко, вже вдалося вирішити питання цілодобового водозабезпечення в Умані та завершити будівництво центрального кільцевого водогону «Монастирище-Нове Місто-Аврамівка-Летичівка», розпочати реконструкцію парку ім.. Т. Шевченка в Умані.

Також постановою передбачено побудову нових та реконструкцію існуючих водогонів, водопровідних мереж в Уманському, Монастирищенському, Христинівському та Тальнівському районах, проведення реконструкції централізованої системи теплопостачання в цих та інших районах Черкаської області.

Включено до прийнятої постанови і питання щодо необхідності завершення будівництва підвідних газопроводів до сіл Уманського, Монастирищенського, Христинівського, Канівського та Жашківського районів та проведення ремонту доріг державного та місцевого значення.

Враховуючи історико-культурну особливість області, велика увага в постанові приділена упорядкуванню об’єктів культурної спадщини та вивченню історичних етапів становлення області. Зокрема, передбачено впорядкування Національного дендрологічного парку «Софіївка», реконструкцію «Мисливського замку» в Тальному та багато інших об’єктів.

Антон Яценко запевняє, що це лише початок великої роботи - наступним кроком стане реалізація пунктів зазначених у постанові.

Роксана ХРИСТИЧ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору