Анатолій Бондаренко прокоментував звільнення головного медика Черкас

28 березня 2020, 08:03

Фото: Артем Ківак

Міський голова Черкас зазначив у коментарі "Дзвін.медіа", що звільнення Олега Стадника у такий складний період - це невміння тримати удар.

- На жаль, я так само довідався про це з соціальних мереж. Але заява справді на даний момент є. Втім, у такий складний період піти у відставку головному медику міста, як на мене, це невміння тримати удар, - прокоментував Анатолій Бондаренко. - Але запевняю черкащан, що якщо слабші відступають, то ми будемо сильнішими.

За словами мера, у зв’язку з реформами в медичній галузі роль департаменту охорони здоров'я на життєдіяльність лікарняних закладів Черкас була мінімальною.

- Я особисто буду координувати роботу безпосередньо з головними лікарями міста. Ситуацію будемо й надалі тримати під контролем. Додам лише те, що саме в такі часи перевіряється, для кого клятва Гіппократа була не просто красивими словами. Переконаний, що черкаські лікарі давали її свідомо і дотримають, а міська влада зробить усе, щоб у них для цього було все необхідне, - зазначив у коментарі журналістам міський голова Черкас.

Коментарі

тоня сказав:

яка клятва гіпократа? показав своє істинне “ліцо”.. його тримала посада .зарплата чиновника ..розкішне життя і звязки між чиновниками та бізнесменами і ніяк не відповідальнність як головного медика області. що зробив він= поставив в деяких полік.телевізори і транслював переважно себе..а скільки іх таких в краіні наших медиків.?..дякуємо тим медикам які є дійсно медиками…і бажаємо здоровя..витримки…

Ольга сказав:

Це називається “ЗРАДА”. Як можна у такий відповідальний та небезпечний для народу час тікати “із поля бою”? Тоді, коли він дуже потрібен! На КОГО він залишає керування? Це не “слабкість”, це – боягузтво та зрада. Це все одно, що під час військової операції командувач піде із фронту. “Мовляв, “робіть, що хочете”…Оце так приголомшив.

Ольга сказав:

Не можу заспокоїтися. Хочу запитати у Стадника: як ВИ себе почуваєте? Як ВИ спите? Як ВИ їсте? Із ЧИСТОЮ СОВІСТЮ? А як МИ?

Тарас сказав:

А можливо є якась інша причина,не можна сказати ,що Стадник є слабаком.Скоріше за все благоустрій в Черкасах є “пріоритетнішим” напрямком фінансування ніж медицина.

Вгору