Анатолій Бондаренко: «Частина депутатів відверто обманюють своїх виборців, блокуючи важливі для міста питання»

14 грудня 2015, 09:59

бонд"Сесія Черкаської міськради, яка відбулась 11 грудня, показала, що певна частина депутатів не готова працювати для громади, діючи за принципом «чим гірше, тим краще». У цьому переконаний міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Так, «завдяки» позиції цих депутатів, не проголосована поправка до проекту рішення «Про затвердження Регламенту Черкаської міської ради», зокрема в частині порядку присутності та роботи на сесії представників ЗМІ. Була пропозиція вилучити з тексту регламенту пункт, що, на мою думку, обмежує права та свободи журналістів. Та частина депутатів, і на превеликий жаль, колишній міський голова, який завжди позиціонував себе як борець за свободу слова, відмовились це робити, що засвідчують результати поіменного голосування.

Ці ж депутати заблокували включення до порядку денного питання про передачу на баланс ДНСШ «Дніпро – 80» літнього майданчика для стрільби з лука по вулиці Ярославській, 5. Майданчик, де проводять навчально-тренувальні заняття талановиті спортсмени, що захищають спортивну честь нашого міста, залишився без охорони та фактично бездоглядним.

Вкрай обурений і вражений позицією цієї частини депутатів, у тому числі й екс- мера, котрий, як ніхто, має знати потреби громади, щодо бюджетних питань. Після тривалого обговорення щодо голосування, вони не проголосували навіть за основу зміни до бюджету.

Пояснюю – цими змінами були визначені кошти, які передала держава в розмірі 15,6 мільйона гривень для наших комунальних підприємств на покриття різниці в тарифах, соціальні виплати працівникам бюджетної сфери, компенсація за перевезення в міських тролейбусах – 1 мільйон гривень, мільйон освітньої та медичної субвенції, 3 мільйони на прибирання наших доріг під час зимової негоди, капітальні ремонти міських дитячих садочків та шкіл, де внаслідок аварійних пошкоджень відсутнє опалення та гаряче ( а подекуди – і холодне) водопостачання…

Ці люди готові взяти на себе за це відповідальність за свої дії перед громадою?

Не підтримали ці депутати і звернення до Верховної Ради щодо нового Податкового Кодексу, який ставить під загрозу існування малого та середнього бізнесу…

Фактично відмовились відтермінувати погашення боргу в два мільйони (!) євро. А ці виплати непосильним тягарем ляжуть на плечі черкащан.

У зв’язку з таким перебігом подій, складається враженння, що ці депутати не просто порушують обіцянки перед своїми виборцями, – вони відверто їх зневажають і обманюють. Бо про роботу на благо громади тут не йдеться.

Щоб не бути голослівним, пропоную ознайомитись з результатами поіменного голосування з деяких найважливіших питань сьогоднішнього пленарного засідання.

Чи на таку роботу депутатів фракції «Черкащани», «Укроп», «Самопоміч», та Партії вільних демократів ви сподівалися?

Але я сподіваюся, що здоровий глузд переможе, і на наступному пленарному засіданні ми ці важливі питання спільними зусиллями все – таки вирішимо".

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

За виключення в Регламенті Черкаської міської ради пункту про обмеження кількості присутніх на засіданні журналістів від одного ЗМІ

1

За виключення включення до порядку денного питання питання про передачу на баланс ДНСШ «Дніпро – 80» літнього майданчика для стрільби з лука по вулиці Ярославській, 5.

2

За включення до порядку денного проекту рішення про внесення змін до міського бюджету.

3

Голосування за внесення змін до рішення про міський бюджету на 2015-ий рік за основу.

4

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Коментарі

Анатолий :

хорошо бы дать списки по фракциям или ссылку на такие спискиТекст коментаря

ОЛЕГ :

ВЗЯЛИСЬ, ЗНАЧИТ УМЕЕМ ВЕСТИ ПЕРЕГОВОРЫ,ЗНАЧИТ УМЕЕМ ВСЕХ ОБЪЕДИНИТЬ ВОКРУГ СВОЕЙ ИДЕИ- ДА?Аст коментаря

Вгору