Американські волонтери організували мовно-спортивний табір для смілянських школярів

10 липня 2017, 20:02

3 липня майже 350 дітей, серед яких близько 250 – учні-колегіанти, зібралися на подвір’ї школи №3-колегіуму. Багато хто знав один одного з минулого літа, багато було нових учасників табору, але вже за два дні під керівництвом своїх лідерів усі стали друзями та справжньою великою командою. Навіть назви загонів, у які об’єднались діти, додавали гарного настрою та створювали атмосферу гри: "Супер-піпл", "Brave", "911", пише "Сміла".

Діти з будь-якої школи міста могли стати учасниками пригод. Цьогоріч робота табору була організована у дві зміни: у першій половині дня – для дітей віком від 7 до 11 років, у другій – для дітей від 12 до 15 років. Ініціатором організації роботи цього табору стала директор школи Тетяна Карло за підтримки заступника міського голови Людмили Осейко.

Щодня юні сміляни проходили п’ять станцій: заняття з англійської мови “English”, заняття з рукоділля, основи морально-етичного виховання, правила поведінки та дискусії, рухливі ігри на свіжому повітрі, квест і релакс.

У роботі  станції “ English ” найактивнішу участь брали і самі американські волонтери Сенді Бакінгем, Ен Венемен, Боб Венемен, адже спілкування дітей з носіями мови, уміння слухати та розуміти англійську мову у «живому» спілкуванні – це величезний «плюс» у вивченні іноземної мови.

Заняття з рукоділля захопили всіх – і дівчаток, і хлопчиків, тому що усі вироби, які створювали діти своїми руками із яскравих, кольорових різноманітних матеріалів, вони виготовляли з добрим настроєм. Ці сувеніри стануть доброю згадкою кожному про цікавий відпочинок у таборі.

Найпопулярнішими станціями в таборі стали спортивна і квест. А найбільше запам’ятався третій день табору, коли і малеча, і дорослі із захопленням катались на водних гірках, обливались водою, отримували сонячні, повітряні та водні ванни!

Бути добрими, чесними, щедрими, щирими у спілкуванні, допомагати один одному, бути цікавими до світу навколо та до людей учились діти на станції  "Я – Божа дитина".

 

Коментарі

Вгору