Алею туй у Черкасах прикрасили іменними новорічними іграшками на честь загиблих Героїв

13 грудня 2023, 09:20

Іменними новорічними іграшками на честь загиблих Героїв їхні рідні прикрасили алею туй у Черкасах. У такий спосіб вони вирішили в дні Різдва та Нового року вшанувати пам'ять військових, які віддали життя за Україну.

Ця алея туй розташована на бульварі Шевченка біля департаменту соціальної політики. Її висадили родичі загиблих військових разом з міською владою в день відкриття Стели Пам’яті з іменами Героїв. За задумом рідних, із часом тут має бути парк пам'яті.

А тепер, перед Різдвяними святами, ініціювали прикрасити дерева кольоровими новорічними кульками з прізвищами своїх загиблих синів, чоловіків, батьків.

Першими це зробили рідні Руслана Гордія та Михайла Чабаненка. Їхню ініціативу вже схвалили більше сотні рідних Героїв.

- Мені дуже припала до душі така ідея, – розповідає пані Ірина, мати загиблого Олександра Коляди, волонтерка. – Хоча зараз дуже важко психологічно писати навіть прізвище сина, але хочеться, щоби пам'ять про нього і побратимів жила.

- Мені теж хочеться, аби ці дерева були іменними, адже це не просто пам'ять, а символ нового життя, його продовження. Це віра в майбутнє України, про яке мріяли наші Герої, – вважає пані Світлана, мама загиблого Віктора Сердюка.

Ініціатори говорять, що за бажанням прикрасу можна виготовити власноруч або придбати готову, підписати і розмістити на дереві. Надалі таке новорічне прикрашання пропонують зробити традицією.

За інформацією пресслужби департамента соцполітики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору